Speedminton®

Speedminton GmbH, založená v roku 2002, dala svetu nový šport: Crossminton / Speed badminton! Jeho jednoduché pravidlá robí šport atraktívnym pre výkonnostných aj rekreačných hráčov - každého, kto môže držať raketu! Či už súťažné zápasy alebo freestyle: Crossminton / Speed badminton je hra bez obmedzení.

Speedminton® vyrába kvalitný výstroj pre Crossminton / speed badminton z tých najlepších materiálov: hliník alebo uhlíkové vlákna, patentovaný Speeder® - košík, kurty a mnoho ďalšieho - všetko, čo potrebujete pri hre na pláži, v parkoch alebo na ulici. Nie je potrebná žiadna sieť! Zahrajte si kedykoľvek a kdekoľvek!

Krátko z histórie

V roku 2001 sa v berlínskej štvrti Kreuzberg zišli prví hráči, ktorí boli nadšení z rýchlejšej a vo vetre stabilnejšej hry vychádzajúcej z badmintonu. Niektorí z nich založili malú spoločnosť, Speedminton GmbH, ktorej sa podarilo preniesť myšlienku úplne nového športu - Speed badminton - a zahájiť výrobu produktov pre tento šport v priebehu piatich rokov. Speedminton® začal predávať svoje prvé sady v roku 2005 a od tej doby spoločnosť stále rastie. Na 01.01.2016 oficiálne označenie tohto športu bol premenovaný na Crossminton.

Vďaka spolupráci s ICO a špičkovými hráčmi má Speedminton® možnosti na zlepšeniu kvality svojich produktov. S podielom 80% na trhu je Speedminton® svetovým lídrom v Crossminton / speed badmintonovom vybavení. Pre rozvoj športu Speedminton® podporuje rôzne Crossminton / speed badmintonové organizácie po celom svete. V roku 2011 sa prvé ISBO Speedminton® Majstrovstvá sveta konali v Berlíne.

Crossminton / Speed badminton dobýva svet. Viac ako 2,5 miliónov rekreačných hráčov. Väčšina z nich v Európe, ale aj v Austrálii, na Mauríciu či v Brazílií si ho môžete zahrať. V roku 2012 Speedminton® Sporting Goods bola založená v Kalifornii.

Speedminton GmbH (Headquarter)

Trachenbergring 85
12249 Berlin
Deutschland

Tel.: 0049 (30) 69 56 77 40
Fax: 0049 (30) 69 56 77 41
Email: info-garbage-@-garbage-speedminton-garbage-.-garbage-com